Referencie klientov

S použitím najmodernejších metód pomáhame klientom rásť.

ingema.sk

Obklady, dlažby a kúpeľne z ktorých veľké množstvo je okamžite k odberu. Kúpeľňové štúdio, ukážkové kóje s najnovšími trendmi, kde určite nájdete tie pravé obklady a dlažby za najlepšiu cenu.

Navštíviť web

kvety.sk

Donáška kvetov a darčekov po celej SR. Najlepšie ceny. Najširší výber. Balenie v darčekovej krabici. Darček k objednávke grátis.

Navštíviť web

msj.sk

Luxusné sedacie súpravy, sedačky, postele, kreslá, nábytok z Talianska, Fínska a Nemecka. Komplexné služby od poradenstva, architektonického návrhu až po zariadenie interiérov na mieru.

Navštíviť web

quadroflex.sk

Ohrievače vody pre Vašu domácnosť. Spoločnosť Quadroflex ponúka bojlery a elektrické, plynové, kombinované a prietokové ohrievače vody.

Navštíviť web

imitrade.sk

Najväčší dodávateľ reklamných predmetov, reklamného textilu a reklamných darčekov. Obchodné zastúpenie v Bratislave, Žiline a Košiciach, showroom v Žiline a Bratislave.

Navštíviť web

Adamsport.eu

Športové oblečenie, obuv, batohy, stany, nosiče, kompletný sortiment pre turistiku, skialp a horolezectvo za fantastické ceny.

Navštíviť web

sliezskydom.sk

Najvyššie položený horský hotel na Slovensku vo výške 1670 m n.m. priamo pod najvyšším vrcholom Gerlachovským štítom, Vysoké Tatry. Vychutnajte si nádherný výhľad na Vysoké Tatry.

Navštíviť web

salamandra.sk

Hotel SALAMANDRA ****, Hodruša Hámre v prekrásnom prostredí Štiavnických vrchov, na skok do Banskej Štiavnice. Oddych a zábava pre celú rodinu. Výhodné pobytové balíčky.

Navštíviť web

trakoscan.hr

Hotel Trakošćan**** je vzdialený 80 km od Záhrebu a 40 km od Varaždínu. Slovinská hranica sa nachádza len 7 km od ubytovania. Nachádza sa v blízkosti stredovekého hradu a ponúka dovolenku v prírode. 

Navštíviť web
Full SEO Servis Saraseo.sk

Full SEO SERVIS

Full SEO servis a internetový marketing. Komplexný full SEO servis balík služieb, ktorý pokrýva všetky potreby úspešného rozvoja web stránky.

Viac info

seo optimalizácia

Ponúkame Vám profesionálnu SEO optimalizáciu pre vašu web stránku. Chcete, aby sa Vaše stránky umiestňovali na popredných miestach vo vyhľadávačoch? Chcete zvýšiť návštevnosť web stránky bez platenej reklamy? Ak áno, kontaktujte nás. Náš SEO konzultant Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku podľa vašich konkrétnych požiadaviek a veľkosti vášho webu.

Viac info
SEO optimalizácia Saraseo.sk
PPC reklama Saraseo.sk

PPC reklama

Zriadujeme a spravujeme menšie aj stredne veľké PPC reklamné kampane v rôznych odvetviach pre slovenských a medzinárodných klientov v reklamných kanáloch Google AdWords a Facebook.

Viac info

Google PPC reklama

PPC reklama na Google patrí medzi najefektívnejšie formy internetovej reklamy. Google je najpoužívanejší vyhľadávač na internete a využíva ho každý, kto hľadá požadovanú službu alebo produkt. Ak chcete niečo kúpiť, prvé čo spravíte je, že prejdete na vyhľadávač Google a daný tovar alebo službu si vyhľadáte. Tu začína pôsobiť PPC reklama.

Viac info
PPC Google reklama Saraseo.sk
PPC Facebook reklama Saraseo.sk

Facebook ppc reklama

Facebook PPC reklama – reklama na Facebooku sú určené klientom, ktorí majú záujem osloviť konkrétnu cieľovú skupinu na základe demografických parametrov.

Viac info

video reklama

Oblasť videa na internete sa rozrastá neuveriteľným spôsobom každý deň a nejaví známky spomalenia či únavy. Ako uvádza najväčší hráč v tejto oblasti – známy video server YouTube, ľudia pozerajú 2 miliardy videí každý deň.

Viac info
Video reklama Saraseo.sk
Google Analytics Saraseo.sk

Google Analytics

Google analytics je činnosť zameraná na sledovanie vybraných ukazovateľov daného webu s cieľom web zlepšiť. Google analytics – analýza návštevníkov na webe sleduje a snaží sa ponúknuť odpovede na otázky ako odkiaľ návštevníci na web prišli a čo na webe robili dokiaľ web neopustili.

Viac info

 online marketing a seo optimalizácia.

Online marketing, optimalizácia pre vyhľadávače, spravovanie Google adwords reklamných kampaní, spravovanie Facebook reklamných kampaní, spravovanie a optimalizácia e-shopov a korporátnych webov. Byť prvý vo vyhľadávaní je priorita.

Online marketing SaraSEO.sk

Róbert Žatko
Majiteľ spoločnosti

Neváhajte a kontaktujte ma.

Máte aj Vy záujem o naše služby?

Online marketing SaraSEO.sk

Dohodnite si obchodné stretnutie.

Vytvoríme Vám cenovú ponuku na mieru.
Zabezpečíme Vám komplexný servis v rámci online marketingu.

Neváhajte a kontaktujte nás.

info@saraseo.com

Mám otázku
    Na vašu otázku odpovieme tak rýchlo ako je v našich silách, najneskôr však nasledujúci pracovný deň.