Čo je to seo optimalizácia?

Optimalizácia pre vyhľadávače SEO je súbor techník a postupov, ktoré sa používajú na zlepšenie viditeľnosti a pozícií webových stránok v organických výsledkoch vyhľadávačov. Cieľom SEO je zlepšiť návštevnosť webovej stránky tým, že sa zlepšia pozície výsledkov vyhľadávania pre kľúčové slová alebo frázy, ktoré sú relevantné pre obsah webovej stránky.

Existujú rôzne faktory, ktoré ovplyvňujú SEO, vrátane obsahu, názvu stránky, popisu stránky, URL adresy, klíčových slov, kódu, návštevnosti a kvality spätných odkazov. Výsledky SEO optimalizácie sa dajú merať pomocou rôznych metrík, ako napríklad návštevnosť, doba strávená na stránke, konverzie, bounce rate a ďalšie.

Pri SEO optimalizácii sa zvyčajne využívajú dva prístupy – on-page a off-page optimalizácia. On-page optimalizácia sa týka zlepšenia samotného obsahu a kódu webovej stránky, zatiaľ čo off-page optimalizácia sa týka budovania kvalitných spätných odkazov a zvyšovania autority webovej stránky.

Správna SEO optimalizácia môže pomôcť zlepšiť návštevnosť a získanie viac organických návštevníkov pre vašu webovú stránku, čím môže pomôcť zlepšiť váš biznis alebo online prítomnosť.

Ponúkame Vám profesionálnu SEO optimalizáciu pre vašu web stránku. Chcete, aby sa Vaše stránky umiestňovali na popredných miestach vo vyhľadávačoch? Chcete zvýšiť návštevnosť web stránky bez platenej reklamy? Ak áno, kontaktujte nás. Náš SEO konzultant Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku podľa vašich konkrétnych požiadaviek a veľkosti vášho webu. Kompletný balík pre SEO optimalizáciu web stránok obsahuje:

  • Analýza kľúčových slov web stránky.
  • Kontrola a návrh správnej štruktúry pre vašu web stránku
  • Odporučenie správnych meta tagov: Meta Title, Meta Description, H1, ALT
  • Vyhodnotenie a úprava použiteľnosti a jednoduchosti orientácie na vašej web stránke
  • Navrhnutie ideálnych LANDING PAGE pre vybrané, dôležité kľúčové slová
  • Navrhnutie ALT – alternatívnych popisov k obrázkom na stránke
  • Odstránenie obsahových duplicít, návrhy na presmerovania a podobne
  • Kontrola hustoty slov na konkrétnych linkách, kontrola textu

Balík SEO optimalizácie je vhodný pre všetky nízko a stredne konkurenčné prostredia web stránok. Pre vysoko konkurenčné prostredia Vám pripravíme cenovú ponuku na SEO optimalizáciu na vyžiadanie.

Čo je SEO Optimalizácia pre vyhľadávače? SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače, je proces slúžiaci k zvýšeniu návštevnosti internetových stránok. To ale neznamená, že každý návštevník prichádzajúci na stránku je ten správny. SEO z anglického Search engine optimization slúži na získanie takých návštevníkov stránky, ktorí majú o obsah stránky, alebo produkty ponúkané skutočne záujem. Prakticky sa dobre optimalizovaná stránka prejaví tak, že na dané kľúčové slová sa umiestňuje vyššie vo výsledkoch vyhľadávania. V slovenských podmienkach sa jedná hlavne o najdôležitejší svetový vyhľadávač google, konkrétne o jeho slovenskú verziu www.google.sk

SEO optimalizácia sa klasifikuje na techniky, ktoré vyhľadávače odporúčajú na vylepšenie svojej pozície vo vyhľadávačoch. Vyhľadávače zoraďujú výsledky vyhľadávania podľa dôležitosti, ktoré určujú pomocou rôznych SEO faktorov. Tieto SEO faktory dokážeme rozdeliť na on page a off page faktory podľa toho, či je ich hodnota ovplyvnená priamo na danej webstránke alebo je ovplyvnená mimo nej.

Posunieme váš online marketing na vyššiu úroveň

Sme certifikovaný partner, ktorý má zručnosti aj odborné znalosti služieb Google a Facebook Ads a pomôže vám optimalizovať kampane i dosiahnuť želané výsledky.

Online marketing SaraSEO.sk

Dohodnite si nezáväzné obchodné stretnutie.

Vytvoríme Vám cenovú ponuku na mieru.
Zabezpečíme Vám komplexný servis v rámci online marketingu.

Neváhajte a kontaktujte nás.

 

info@saraseo.sk

Potrebujete viac informácií?

Ozveme sa Vám hneď, ako to bude možné.
    Na vašu otázku odpovieme tak rýchlo ako je v našich silách, najneskôr však nasledujúci pracovný deň.